Tajemnicze śmierci lekarzy podważających skuteczność szczepionek

Rośnie liczba zamordowanych lekarzy, którzy odkryli powodujący raka enzym, pracowali oni nad cząsteczką GcMAF oraz udowodnili związek szczepionek z autyzmem.

19 czerwca 2015 dr. James Jeffery Bradstreet został wyłowiony z jeziora z raną postrzałową klatki piersiowej. Był wybitnym lekarzem i naukowcem badającym przyczyny autyzmu, był także ojcem dziecka, które zachorowało na autyzm.

Kilka dni przed śmiercią lekarza do jego centrum badań wtargnęli funkcjonariusze FDA (Amerykańska Agencja Żywności i Leków ) oraz funkcjonariusze innych agencji rządowych przeszukując badania i dokumenty znajdujące się w Child Development Resource Center.

Śmierć walczącego z przemysłem farmaceutycznym oraz agencją FDA doktora wstrząsnęła środowiskiem naukowym i akademickim, ale przede wszystkim rodzinami dzieci cierpiących na autyzm.

Kolejni lekarze zajmujący się badaniem autyzmu oraz nowymi metodami leczenia nowotworów zginęli również w dziwnych okolicznościach, poniżej tragiczne kalendarium:

19 czerwiec 2015 – dr Jeffrey Bradstreet zostaje wyłowiony z rzeki z raną postrzałową klatki piersiowej.

21 czerwiec 2015 – dr. Bruce Hedendal oraz dr Baron Holt zostają odnalezieni martwi na wschodnim wybrzeżu Florydy.

29 czerwca 2015 – dr Theresa Sievers, znaleziona martwa we własnym domu. Dr Jeffrey Whiteside zostaje uznany za zaginionego.

3 lipca 2015 – dr Patrick Fitzpatrick, uznany za zaginionego, jego samochód z przyczepką został odnaleziony na poboczu drogi.

10 lipca 2015 – dr Lisa Riley, odnaleziona martwa we własnym domu z raną postrzałową głowy.

19 lipca 2015 – dr Ron Schwartz, znaleziony martwy we własnym domu z raną postrzałową szyi w East Coast of Florida.

21 lipca 2015 – dr Nicholas Gonzalez, znaleziony martwy we własnym domu z raną postrzałową szyi w East Coast of Florida.

21 lipca 2015 – dr Abdul-Karim, został znaleziony martwy na poboczu drogi.

23 lipca 2015 – dr Jeffery Whiteside odnaleziony martwy z raną postrzałową

24 września 2015 – dr Mary Rene Bovier, zadźgana nożem we własnym domu, Pensylwania.

16 września 2015 – dr Mitch Gaynor znaleziony martwy na obrzeżach Manhattanu, śledczy uznali samobójstwo.

11 października 2015 – dr Marie Paas znaleziona martwa, śledczy uznali samobójstwo.

29 września 2015 – dr Jerome Block wyskoczył z okna apartamentu w Central Park West.

W artykule źródłowym (http://www.thrivemovement.com/who-killing-healers-and-why) podanych jest wiele informacji na temat prowadzonych badań przez wymienionych lekarzy, znajduje się tam również materiał wideo ukazujący pod mikroskopem cząsteczkę GcMAF, która wchłania żywe komórki nowotworowe.

Wszyscy lekarze byli prześladowani przez amerykańskie agencje rządowe FDA i CDA, które bardzo ściśle współpracują z dużymi koncernami farmaceutycznymi.

Bliska zależność między CDA i FDA, a koncernami zarabiającymi gigantyczne kwoty na leczeniu pacjentów z nowotworów oraz sprzedaży szczepionek jest uważana przez osoby z bliskiego otoczenia zamordowanych lekarzy (zaginionych), za główną przyczyna tragedii ich najbliższych.