Szczepionka przeciwko osopie wietrznej produkowana jest z ludzkich płodów

Szczepionki przeciwko ospie wietrznej (varicella) są wytwarzane nie tylko z komórek tkanki zabitego ludzkiego płodu, ale także z komórek świnki morskiej i krów. W efekcie szczepionka przeciwko ospie jest wielopłodowym koktajlem DNA i chemikaliów, wstrzykiwanym do twojej tkanki i krwi.

To wszystko jest otwarcie przyznawane przez samo CDC (agencja rządu federalnego Stanów Zjednoczonych wchodząca w skład Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej), która wymienia składniki stosowane w powszechnych szczepionkach, takich jak ospa wietrzna, MMR i TDaP.

Oto co CDC mówi na temat składników w szczepionce przeciwko ospie wietrznej: „Ludzkie zarodkowe komórki płuc, komórki świnki morskiej, ludzkie komórki diploidalne (WI-38), ludzkie komórki diploidalne (MRC-5), sacharoza, hydrolizowana żelatyna, chlorek sodu, l-glutaminian monosodowy, dibasowy fosforan sodu, fosforan potasu Monoazotek, chlorek potasu, EDTA (kwas etylenodiaminotetraoctowy), neomycyna, płodowa surowica bydlęca” – możesz zobaczyć tę listę na stronie CDC.gov.

Oznacza to, że każdy rodzic dający dziecku szczepionkę przeciwko ospie wietrznej, wstrzykuje swojemu dziecku komórki pierwotnie zebrane z niemowląt usuniętych w czasie aborcji. Oznacza to również, że w ten sposób wstrzykuje się dziecku neurotoksynę, która jest szkodliwa dla mózgu, MSG. Chlorek sodu i chlorek potasu są nieszkodliwe, ale linie komórek płodowych przywołują wiele pytań.

Czym są i skąd pochodzą?

W następującym akapicie z raportu VARIVAX opublikowanego przez firmę Merck, producenta szczepionek, znajduje się sprawozdanie na temat, jak produkowane są szczepionki przeciwko ospie wietrznej (varicella): „VARIVAX [szczepionka przeciwko wirusowi ospy wietrznej] jest preparatem Oka/Merck szczepu żywego, osłabionego wirusa varicella. Wirus był początkowo otrzymywany od dziecka z dziką odmianą varicelli, a następnie wprowadzany do kultur ludzkich komórek płuc płodu, przystosowany i rozmnażany w zarodkowych komórkach świnki morskiej, a następnie rozmnażał się w kulturach komórek diploidalnych ludzkich (WI-38). Następnie przeniesiono wirusa do szczepionki przeciwko wirusowej ospie wietrznej, co odbywało się w Merck Research Laboratories (MRL) w hodowlach komórek diploidalnych ludzkich (MRC-5). Ta żywa, osłabiona szczepionka przeciwko ospie wietrznej jest liofilizowanym preparatem zawierającym sacharozę, fosforan, glutaminian i przetworzoną żelatynę jako stabilizatory”. Ten sam raport przyznaje również, że „nie przeprowadzono badań kontrolowanych placebo z VARIVAX przy użyciu obecnej szczepionki”.

I gdzie tu badania?

Obie linie komórkowe WI-38 i MRC-5 pochodzą z ludzkiej tkanki zabitego płodu. Linia komórkowa WI-38, „pochodzi z tkanki płucnej zabitego płodu żeńskiego białego koloru”. Tak mówi Instytut Coriella Medical Resarch o linii komórkowej MRC-5/WI-38: „Linia komórkowa MRC-5 została opracowana we wrześniu 1966 roku z tkanki płuc pobranej od czternastotygodniowego płodu z przerwanej ciąży 27-letniej zdrowej kobiety mającej problemy psychiatryczne. Morfologia komórek jest podobna do fibroblastów. Kariotyp jest 46, XY; Normalny diploidalny mężczyzna. Izoenzymem G6PD jest typ B”.

Linia komórek WI-38 / MRC-5 jest stosowana we wszystkich następujących szczepionkach, zgodnie z wymogami CDC: adenowirusy, DTaP/IPV/Hib, Hep A, Hep B, MMR (MMR-II), MMRV, wścieklizna, wirus varicella powodujący ospę wietrzną i półpaśca.

Zwróć uwagę, że lista ta obejmuje szczepionkę MMR, powszechnie podawaną dzieciom w Polsce.

Dzisiaj przemysł szczepionek dosłownie zbiera tkanki ludzkie z żywych płodów wewnątrz ludzkiej macicy, a następnie podaje te płynne tkanki bogate w substancje odżywcze, aby uprawiać „linie komórkowe” w sztucznym, przypominającym macice środowisku laboratoryjnym. Stamtąd ponownie bierze nowo wyhodowane tkanki i miesza je razem w „homogenizatorze tkanek”, a następnie dodaje do innych składników biologicznych. Oprócz niemowląt używają zwierzęta: krowy, świnki morskie, kurczęta, świnie, aby utworzyć roztwór szczepionki, który wstrzykuje się ludzkim niemowlętom.

Jest to niezaprzeczalna prawda o tym, jak szczepionki są wykonywane. Jest to otwarcie dopuszczane i opisywane na stronie CDC. To jest „nauka”, technologia produkcji nowoczesnych szczepionek…

Autorstwo: Mike Adams
Tłumaczenie: Kasia Brzoza
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: OnaLubi.pl